حفاظ استیل

قیمت حفاظ استیل پنجره – قیمت هر متر حفاظ استیل

درب حفاظ استیل به دلیل زیبایی و مقاومتی که در برابر شرایط اقلیمی مختلف دارد در اکثر مکان ها و شرایط آب و هوایی چه در داخل ساختمان و چه در خارج ساختمان نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل آگاهی از قیمت حفاظ استیل پنجره برای اکثر افراد به عنوان یک امر مهم تلقی می گردد، تا بتوانند بر اساس آن قیمت حفاظ استیل پنجره محل پروژه خود را محاسبه کنند و در صورت مطابقت با هزینه های خود اقدام به نصب حفاظ استیل خود نمایند. برای در یافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت حفاظ استیل می توانید جدول زیر را مطالعه و در صورت نیاز با کارشناسان بخش فروش رامادر در تماس باشید تا راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

 • در طراحی و نصب حفاظ استیل پنجره از نرده های عمودی و افقی استیل استفاده می شود که برای تعیین قیمت حفاظ استیل، به جدول زیر مراجعه نمائید.

قیمت هر متر مربع حفاظ استیل یا فولاد ضد زنگ به شرح زیر می باشد :

 

   حفاظ بانکی
متراژ ثابت ثابت و درب درب
3تا10 730.000 790.000 790.000
11تا20 620.000 680.000 730.000
21به بالا 590.000 675.000 715.000
 • کلاف دور کار از پروفیل 40*40 تمام استیل
 • لوله افقی با قطر 25 میل
 • جوش و اتصالات با آرگون
 • 10سال گارانتی  بی قید و شرط

پنجره استیل – حفاظ استیل پنجره – حفاظ پنجره استیل

حفاظ پنجره به عنوان یک بخش محافظ در ساختمان ها و بناها بخصوص ساختمان های بلند مرتبه محسوب می شود. یکی از انواع مختلف حفاظ ها، حفاظ پنجره استیل می باشد. استفاده از قوطی استیل در حفاظ علاوه بر زیبایی پنجره موجب می شود تا کارآیی حفاظ سالیان سال بدون ایجاد مشکل و تغییری در آن انجام گیرد. به دلیل تنوع در طرح، حفاظ پنجره استیل را می توان برای انواع پنجره ها و طبقات مختلف نصب نمود.

بهتر است قبل از بروز هر اتفاق ناگواری نسبت به نصب حفاظ استیل پنجره اقدام کرد. بکار گیری حفاظ استیل پنجره در پنجره ساختمان‌ها علاوه بر جلوگیری از سقوط افراد از طبقات بالا به پایین، مانع ورود سارقین به طبقات همجوار و پایین می‌شود.

پنجره به عنوان ورودی دیوار ساختمان ها ساخته می شود که محلی برای عبور نور و یا هوا به داخل فضای ساختمان ها است. در ساخت  پنجره متریال مختلفی به کار میرود که امروزه به دلیل اهمیتی که به دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها وجود دارد تمام تلاش معماران و طراحان ایجاد زیبایی و تفاوت فضایی به وسیله پنجره ها در ساختمان می باشد.

بهترین متریال برای به وجود آمدن این تمایز فضایی و همچنین زیبایی استفاده از پنجره استیل می باشد. پنجره استیل و درب استیل علاوه بر زیبایی که دارد به دلیل استفاده کردن از حفاظ استیل دارای طول عمر مفید زیادی می باشد زیرا استیل استفاده شده در رامادر از نوع آکسترود شده و ضد زنگ است و با تمامی شرایط آب و هوایی مطابقت دارد. قوطی برای پنجره استیل و حفاظ استیل مورد استفاده بدون ایجاد تغییری در رنگ و کیفیت آن می تواند سالیان درازی مورد استفاده قرار بگیرد.


 

 • حفاظ استیل بالکن-حفاظ بالکن

  لوله‌های استیل که اصولا به صورت افقی در ساختمان‌ها مشاهده می‌شود به هیچ عنوان مانع ورود سارقین نمی‌شود و می‌بایست حتما از درب حفاظ استیل مسلح استفاده نمود. بالکن‌های طبقات اول همیشه در کمین و دسترس سارقین می‌باشند و همواره می‌بایست جهت بالا بردن ایمنی اقدامات لازم را عملی کرد، منطقی است برای استفاده از حفاظ با ورق استیل در بالکن‌ها باید مبلغ بیشتری را نسبت به حفاظ‌های ساده دیگر پرداخت نمود ولی همواره این اطمینان به مشتری داده می‌شود که سارقین برای ورود به بالکن‌هایی با داشتن حفاظ استیل ضد زنگ کار بسیار سختی را در پیش دارند.
  بالکن به عنوان فضایی از واحد آپارتمانی است که بخشی بیرون زده از واحد محسوب می شود. برای ایجاد امنیت در فضای بالکن باید حفاظ بالکن نصب گردد تا از سقوط ناگهانی اشیا و افراد جلوگیری گردد. حفاظ بالکن انواع مختلفی دارد که پرکاربرد ترین، حفاظ از جنس استیل است.
  در آپارتمان های مدرن زیبایی و ایمنی حرف اول را میزند. برای همین افراد به سراغ حفاظ بالکن می روند. در این میان حفاظ بالکن، حفاظ پنجره از مهمات یک ساختمان است تا به وسیله آن از ورود افراد غیرمجاز به منزل یا محل کار خود جلوگیری نمایید.

  • از متداول ترین انواع حفاظ بالکن می توان حفاظ استیل را نام برد. حفاظ بالکن دارای انواع مختلفی است چون حفاظ بالکن استیل، حفاظ بالکن چوبی، حفاظ بالکن فرفوژه و… است که حفاظ بالکن از نوع استیل دارای زیبایی و استحکام قابل قبولی است. از نمونه حفاظ استیل می توان حفاظ استیل بانکی را نام ببریم. و از نمونه کارهای حفاظ استیل می توان موسسه مالی و اعتباری ملل که نوعی حفاظ بانکی انجام شده را نام برد.
  • کارفرما:

   موسسه مالی و اعتباری ملل

  • طراح و مجری:
  • استیل ثامن


نصب حفاظ استیل – نصب حفاظ استیل پنجره

تمامی متریال استفاده شده در این نوع محصول از ضخامت ۱. ۱۵ میل مورد استفاده قرار می‌گیرد. تمامی این لوله و قوطی‌ها از استیل ۳۰۴ ساخته می‌شود. استیل ۳۰۴ نسبت به استیل ۲۰۱ دارای مقاومت و استحکام بیشتری در مقابل آب و رطوبت دارد و به هیچ عنوان زنگ نمی‌زند.

در نصب حفاظ استیل پنجره علاوه بر تبهر تکنسن های نصب، استیل و یراق آلات استیل مورد استفاده باید از بهترین نوع و با کیفیت ترین حفاظ استیل باشد. تا

بعد از نصب حفاظ استیل پنجره عمر و کارآیی آن تا سالهای زیادی ادامه داشته باشد و نیز زیبایی در نصب و محصولات موجب افزایش زیبایی پنجره نیز شود. رامادر با داشتن محصولات استیل از نوع درجه یک تا کنون توانسته پروژه های زیادی در رابطه با نصب حفاظ استیل پنجره نصب نماید که رضایت صد درصدی مشتری را به همراه داشته است.

برای نصب حفاظ استیل باید علاوه بر ابزار آلات نصب حفاظ استیل، باید تکنیک و فنون نصب حفاظ استیل را هم داشت. تکنیک نصب حفاظ استیل باید توسط استادی متبهر آموزش داده شود. نصب حفاظ استیل در شرکت استیل ثامن توسط متبهر ترین و مجرب ترین تکنسین های ایران انجام می شود.


قیمت حفاظ پنجره-قیمت انواع حفاظ پنجره

حفاظ از مهم ترین پوشش پنجره محسوب می شود که هم زیبایی ظاهری و هم جنبه کاربردی بسیاری دارد. حفاظ پنجره به عنوان حفظ حریم داخلی، کنترل نور ورودی به داخل کاربرد دارد. حفاظ پنجره انواع مختلفی دارد که پر استفاده ترین و کاربردی ترین آن حفاظ با روکش استیل می باشد که در خارج ساختمان به عنوان پانل دکوراتیو و محافظ نصب می گردد.

قیمت حفاظ پنجره بر اساس متراژ کار و نوع قوطی استیل استفاده شده در ساخت حفاظ پنجره تعیین می شود. حفاظ پنجره استیل دارای طرح های مختلفی می باشد. می توانید برای آگاهی از قیمت انواع حفاظ پنجره با کارشناسان فروش استیل ثامن تماس بگیرید و از قیمت ها و انواع استیل برای مثال درب استیل ونحوه انجام کار راهنمایی های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 


حفاظ بالکن استیل – مدل حفاظ بالکن

حفاظ بالکن استیل که جهت افزایش ایمنی از آن استفاده می شود، امنیت بالا و زیبایی خاصی را به بالکن و نمای ساختمان شما می دهد. حفاظ بالکن استیل که می شود در آن از حفاظ استیل بالکن 201 و یا حفاظ استیل بالکن 304 یا نرده استیل استفاده نمود. از حفاظ استیل بالکن 201 در مکان های خشک و بدون رطوبت استفاده می شود و از حفاظ استیل بالکن 304 در تمامی مناطق آب و هوایی می توان استفاده کرد.

بالکن و تراس از گذشته به عنوان بخش مهم و جذاب خانه های ایرانی محسوب می شده که امروز با افزایش آپارتمان سازی و از بین رفتن حیاط پنجره ها ساختن تراس و بالکن و استفاده بهینه از آن افزایش چشم گیری یافته است. برای زیباتر شدن تراس و بالکن می توان از وسیله های تزیینی و انواع مدل حفاظ بالکن استفاده نمایید که علاوه بر زیبایی تراس و بالکنتان ایمنی آن را نیز تامین نماید و تا همه افراد حتی کودکان نیز بتوانند به راحتی و با آسودگی خاطر از فضای تراس و بالکن استفاده نمایند.

استیل ثامن با اجرای انواع مدل حفاظ بالکن هم از نظر تنوع و هم کیفیت رضایت خاطر و اعتماد کامل مشتریان خود را جلب نموده و در طول سالهای کاری خود در پی کسب رضایت مشتری و ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات خود بوده است.