خرید و مشاوره رایگان


ورق،لوله،پروفیل استیل ضد زنگ (stainless steel sheet) بر اساس ضخامت و آلیاژ سازنده آن قیمت متفاوتی دارد. در مورد قیمت  باید در نظر داشته باشید که
خصوصیت ضد زنگ بودن استیل مهمترین عامل بالا بودن تقاضای این محصول است. به دلیل تأمین بخش زیادی از این تقاضا توسط واردات، این کالا نوسانات بسیاری را در قیمت تجربه می‌کند. تهیه استیل با قیمت مناسب به یکی از دغدغه‌های فعالان این حوزه تبدیل شده است.

ماده اولیه به کار رفته در ساخت این نوع ورق با توجه به درصد کربن، نیکل و کروم موجود در آن انواع مختلفی دارد، اما ورق‌های موجود در بازار معمولا از یکی از استیل‌های 304، 316، 420، 310، 321، 309 و 430 ساخته می‌شوند.
یکی از عواملی که سبب تنوع قیمت ورق‌های استیل می‌گردد گسترده بودن بازه ضخامت ورق‌های تولیدی است که از 0.3 تا 50 میلی‌متر متغیر است.
توجه داشته باشید که هر ارزانی بی دلیل نیست.
متاسفانه در بازار دلال های زیادی وجود دارن که با توجه به جنس درخواستی و ضخامت مورد نظر قیمت پائین تری به مشتری ارائه میکنن و در انتهای کار وقتی شما با یک متخصص مشورت میکنید متوجه می شوید که ضخامن استیل به کار رفته بسیار پائین تر از ضخامت استاندارد ان بوده است اما بدلیل وجود جوش بین اجزای یک سازه شما اصلا متوجه نخواهید شد که از چه نو جنس و ضخامتی برای شما استفاده شده است.

تنها راه متوجه شدن این موضوع توسط دستگاه های اولتراسونیک میباشد .

بدلیل هزینه زیاد این دستگاه برای مشتری به صرفه نیست تا از ان برای مشخص شدن ضخامت استیل بکار رفته استفاده کند.

شما میتوانید با تماس با تیم مهندسی استیل ثامن بهترین و مطمئن ترین راه را برای خرید انتخاب کنید.

همراه:

09125437747

دفتر:

66791395_021