پله

پله استیل,پله استیل پیچ,پله استیل گرد,قیمت پله استیل


استیل ثامن تولید کننده انواع پله استیل,پله استیل گرد,پله استیل مارپیچ,پله استیل حول محور,پله استیل اسپریال,پله استیل مفصلی,پله استیل استخری,پله استیل پیش ساخته,پله استیل دوبلکس با بهترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت. پله یکی از اجزای اصلی ساختمان است به همین دلیل در زیبای ساختمان تاثیر گذار است و پله

استیل با زیبایی ظاهری و استحکام بسیار بالا بهترین گزینه برای این موضوع است. انواع پله استیل گرد یا مارپیچ و پله اسپریال متناسب با فضای هر ساختمان طراحی و تولید می شود در ساخت پله استیل از پروفیل و لوله های استیل 304 به عنوان ستون و سازه اصلی پله استفاده می شود و از چوب,شیشه و سنگ برای ساخت کف پله ها استفاده می شود نرده های کناری پله استیل نیز می تواند

ترکیبی از نرده استیل و شیشه باشد. چند کاربردی بودن استیل این امکان را فراهم می سازد که بتوانیم از آن در زمینه های گوناگون بهره ببریم. یکی از این زمینه ها طراحی و ساخت پله های استیل در محیط های داخلی و خارجی ساختمان است. ایده های نو و خلاقیت طراحان به ساخت طرح های متنوع و تحسین برانگیز در پله های استیل انجامیده است. برخی پله را تنها عامل اتصال طبقات مختلف با یکدیگر می دانند اما در کنار این نگاه برخی دیگر نیز هستند که از ساخت پله به عنوان بهانه ای یرای خلق یک اثر هنری استفاده می کنند. بکارگیری استیل جهت ساخت و خلق این اثر هنری سبب شده است دوام و استقامت پله های برای مقاله با عوامل مخرب مانند رطوبت و آلودگی هوا افزایش یابد. پله استیل امکان استفاده از طرح هایی را به شما می دهد که در فضای خود صرفه جویی کنید و در عین حال اشکال و رنگ های مورد علاقه خود را روی آن پیاده کنید. نمونه فضایی که می توان از پله استیل استفاده کرد بسیار است اما برای مثال می توان به فضای خارجی باغ ها، حیاط ها، پاسیو و خانه های دوبلکس و مغازه ها اشاره کرد. استفاده از پله استیل در این فضاها به هیچ عنوان به پوشش دهی اضافه یا بایه های محافظتی احتیاج ندارد. رایج ترین شکل پله های استیل در محیط های خارجی طراحی مارپیچ، استیل طرح چوب و طرح پله و نردبان است.


 

 

پله های استیل برای طرح های غیر معمول در دکوراسیون نیز استفاده می شود. پله استیل نسبت به پله های قدیمی مانند پله های آهنی و سنگی زیبا تر و ظریف تر است در عین حال استحکام به مراتب بیشتری دارد و با هر بودجه ای هماهنگی دارد و کیفیت آن عالی و تضمین شده است. بسته به سلیقه و نیازتان می توانید طرح پله پیچ استیل را جایگزین پله های سنتی کنید. تلفیق حس گرما و سرما را می توانید در پله های استیل بیابید که پله چوبی سخت و مقاوم به ارمغان آمده است و ظاهری بسیار شکیل و اصیل را با خود همراه دارد. پله استیل انواع و مدل های متفاوتی دارد که با توجه به فضای محل اجرا و دکوراسیون داخلی ساختمان مناسب ترین طرح اتخاب و ساخته می شود. مدل های پله استیل عبارتند از :

  • پله استیل گرد
  • پله استیل حول محور
  • پله پیچ استیل
  • پله استیل دوبلکس
  • پله اکسپوز
  • پله استیل اسپایدر
  • پله استیل مفصلی

یکی از پروژه های استیل ثامن

نام پروژه:

پله استیل شیشه ای مفصلی


مرحله اول طراحی و نصب سازه


نصب و تکمیل سازه


 

 


تکمیل پروژه


ویژگی های پله استیل عبارتند از:

  1. مقاومت بالا در برابر تحمل فشار وزنی همراه با استحکام و سر سختی پله استیل به دلیل ترکیب آهن و کروم با دیگر فلزات بدست می آید. یکی از اصلی ترین دلایل به کار گیری  پله استیل وجود فولاد مقاوم در آن است که مقاومت و ایستادگی در شرایط سخت آب و هوایی و تحمل وزن زیاد را دارد.
  2. استفاده از پله استیل اقتصادی است زیرا قیمت آن در مجموعه برآورد هزینه نگهداری و بازسازی از پله های بتونی و پله های چوبی ارزان تر است و زمانی که در کنار دوام و ماندگاری همراه با امکان طراحی متنوع و متناسب با صرفه جویی محیطی با ارائه ظاهری شکیل، زیبا و کلاسیک یا مدرن را در نظر می گیرم به هر چه اقتصادی بودن استفاده از پله استیل پی نی بریم.

پله استیل حول محور


پله استیل حول محور برای مکان های مناسب هستند که محدودیت فضا داشته باشند. پله استیل اسپریال به دو صورت کف پله جوشی به ستون اصلی یا کف پله مفصلی که به وسیله پیچ مخصوص محکم شده تولید می شود. جنس ستون اصلی این نوع پله ها می تواند از لوله آهنی یا لوله استیل باشد. چهار چوب پله ها می تواند از پورفیل استیل یا آهنی ساخته شود و پا خور کف پله ها می تواند از جنس شیشه با ضخامت 20 میلمتر سن پلاست شده و سنگ طبیعی و مصنوعی یا چوب باشد. بر روی پله می توان از انواع نرده آلومینیومی, شیشه ای و استیل استفاده کرد. فاصله هر کف پله از یک دیگر باید بین 15 تا 17 سانتیمتر باشد و قسمت عرض جلویی کف پله باید بین 30 تا 35 سانتیمتر باشد. قیمت گذاری بر روی پله استیل بر اساس مدل پله استیل و کیفیت متریال مورد استفاده در ساخت پله استیل و تعداد پله ها محاسبه می شود.


پله اسپیرال استیل


یکی از جدید ترین و بروز ترین پله های استیل موجود در بازار می باشد. این پله به قدری زیبایی دارد. که موجب می شود تا چشم هر بیننده ای را به خود جلب کند. و موجب می شود تا همگان برای نصب آن شما را تحسین کنند.

در واقع از عمده ترین علل استفاده از پله گرد همین ظاهر زیبا و فریبنده آن می باشد. در حال حاضر بیشتر رستوران های مجلل دنیا و همچنین هتل های چند ستاره برای زیباتر شدن فضای

داخلی ساختمان خود از پله های

اسپیرال استفاده می کنند.

این مدل پله نسبت به دیگر انواع پله ، فضای بسیار کمتری را اشغال می 

کند. به همین دلیل برای استفاده در آپارتمان های کوچک بسیار مناسب است. مقدار فضایی که پله گرد اشغال می کند به ضخامت سقف و نوع پله بستگی دارد.

بهترین جنس برای پله اسپیرال

با توجه به این که پله اسپیرال را از جنس های مختلفی می توان ساخت. بهترین جنس برای ساخت پله گرد یا پیچ، استیل ضدزنگ می باشد. پله های گرد ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ ، مقاومت و دوام بالایی دارند. زنگ نمی زنند و براق و صیقلی هستند. اگر به دنبال طراحی و ساخت پله ای مقاوم و زیبا هستید. پله گرد استیل بهترین گزینه برای شما می باشد.

پله استیل دوبلکسطراحان ساختمان های دوبلکس به زیبایی پله های ارتباط دهنده بین دو طبقه اهمیت می دهند به طوری که این مورد در

دکوراسیون داخلی ساختمان تاثیر گذار است. از طرف دیگر فضای محدود باعث شده است انتخاب یک روش کار آمد برای ساخت راه پله ای ایمن که کمترین فضا را شغال کند ساختمان سازان را به سمت استفاده از پله های استیل هدایت کرده است. پله استیل دوبلکس با در نظر گرفتن تمام موارد گفته شده در شرکت آکات طراحی و تولید شده است و می تواند برای اجرا در هر ارتفاعی با هماهنگی کامل اجزای داخلی ساختمان شما ساخته و اجرا شود. پله استیل دوبلکس چه به صورت ساده یعنی با شاسی شمیشری فلزی باشد یا با اسکلت عمودی و پله های گرد ساخته شود از ایمنی و زیبایی بسیار بالایی بهره می برد. در مجموعه تمام انواع پله های استیل نسبت به پله های قدیمی مانند پله های چوبی، پله های بتونی و پله های آهنی از نظر زیبایی و استحکام بهتر بوده و قیمت مقرون به صرفی تر دارند. در ادامه این مقاله به معرفی مدل های دیگر راه پله های رایج در صنعت دکوراتیو ساختمان می پردازیم.


پله مفصلی استیل

پله های استیل مفصلی در واقع به صورت قطعات مجزایی می باشند که در یکدیگر قفل شد و یک سازه یک دست را تشکیل می دهند. در پله مفصلی استیل کف پله می تواند به هر زاویه ای حرکت کند چه به صورت مستقیم و چه به صورت مار پیچ باشد. یراق آلات مورد استفاده جهت مهار شیشه های کف پله از نوع استیل 304 بوده که به صورت اسپایدری با چسب مخصوص در جای خود محکم می شوند. شاید به جراعت به توان گفت این مدل پله استیل یکی از زیبا ترین مدل های پله است. این مدل پله استیل درست مانند تمام پله های ساخته شده در ساختمان ها اجرا می شود با این تفاوت که سازه اصلی پله از جنس استیل می باشد.